Mirë Se Erdhët Në

Hotel Divers

Rezervo Tani

Hotel Divers

I vendosur në Vlorë, vetëm pak hapa nga plazhi i Radhimës, Hotel Divers ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një kopsht. Duke shfaqur një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një Barbecue. Dhomat me ajër të kondicionuar ofrojnë një pamje kopshti dhe vijnë me një tavolinë dhe WiFi falas.

Të gjitha njësitë në hotel janë të pajisura me një zonë ndenjeje, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private me tharëse flokësh dhe dush. Të gjitha dhomat kanë një gardërobë.

Një mëngjes buffet është në dispozicion çdo ditë në Hotel Divers

Akomodimi ofron një tarracë. Plazhi i Plazhit të Vjetër është 8.7 mi nga Hotel Divers, ndërsa Kuzum Baba është 8.7 mi larg.Çiftet në veçanti pëlqejnë vendndodhjen - ata e vlerësuan atë 8.6 për një udhëtim me dy persona.

Ne flasim gjuhën tuaj!

më shumë

Dhomat Tona

Dhomë Dyshe Me Pamje Nga Deti

Dhoma 1: 1 krevat dopio ekstra i madh

Kjo dhomë dyshe ka një ballkon, dysheme me pllaka/mermer dhe ajër të kondicionuar.

Suitë Me Dy Dhoma Gjumi

Dhoma 1:1 single bed and 2 bunk beds
Dhoma 2: 1 krevat dopio ekstra i madh

Kjo suitë ka një ballkon, ajër të kondicionuar dhe izolim të zërit.

Dhomë Dyshe Me Pamje Nga Deti

Dhoma e gjumit 1: 1 krevat tek
Dhoma e gjumit 2: 1 krevat extra dopio i madh

Kjo dhomë treshe ka një ballkon, dysheme me pllaka/mermer dhe zonë ndenjëse

gjith dhomat

Facilitetet e Dhomave:

 • Gardërobë ose dollap
 • Kondicioner
 • Kasafotë
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Soundproof
 • Rrjetë kundër mushkonjave
 • Mbajtëse laptopi
 • Frigorifer
 • Tavolina e ngrenies

Në Banjon Private:

 • Produktet e tualetit falas
 • Tualet
 • Dush ose vaskë
 • Peshqir
 • Tharëse flokësh
 • Letër Banjo

Pamjet:

 • Pamje nga deti
 • Pamje kopshti
 • Pamje qyteti

Galeria Jonë

Shiko Galerinë