Rreth Nesh

Hotel Divers

I vendosur në Vlorë, vetëm pak hapa nga plazhi i Radhimës, Hotel Divers ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një kopsht. Duke shfaqur një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një Barbecue. Dhomat me ajër të kondicionuar ofrojnë një pamje kopshti dhe vijnë me një tavolinë dhe WiFi falas.

Të gjitha njësitë në hotel janë të pajisura me një zonë ndenjeje, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private me tharëse flokësh dhe dush. Të gjitha dhomat kanë një gardërobë.

Një mëngjes buffet është në dispozicion çdo ditë në Hotel Divers

Akomodimi ofron një tarracë. Plazhi i Plazhit të Vjetër është 8.7 mi nga Hotel Divers, ndërsa Kuzum Baba është 8.7 mi larg.Çiftet në veçanti pëlqejnë vendndodhjen - ata e vlerësuan atë 8.6 për një udhëtim me dy persona.

Ne flasim gjuhën tuaj!

Facilitetet e Dhomave:

 • Gardërobë ose dollap
 • Kondicioner
 • Kasafotë
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Soundproof
 • Rrjetë kundër mushkonjave
 • Mbajtëse laptopi
 • Frigorifer
 • Tavolina e ngrenies

Në Banjon Private:

 • Produktet e tualetit falas
 • Tualet
 • Dush ose vaskë
 • Peshqir
 • Tharëse flokësh
 • Letër Banjo

Pamjet:

 • Pamje nga deti
 • Pamje kopshti
 • Pamje qyteti

Facilitetet e Hotel Divers

Parkim Falas

WiFi Falas

Lejohen Kafshët

Shërbim Pastrimi

Ushqim dhe Pije

Bregdet